U bent hier

Georges Sprockeels

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georges Sprockeels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 6 mei 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 20 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 6 maart 1973 - 19 maart 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 6 mei 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 6 mei 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 11 december 1989 - 6 mei 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 10 december 1989)
  • Adviescomit√© Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 6 mei 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 6 mei 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (secretaris 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Heverlee (Leuven) op 26 mei 1926 , overleden op 6 mei 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 6 mei 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)