U bent hier

John Spinnewyn

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over John Spinnewyn?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 15 december 1993)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Ieper op 3 februari 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juli 2003)