U bent hier

Joos Somers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Joos Somers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (voorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 16 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Vilvoorde op 4 april 1936 , overleden op 5 januari 2012
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)