U bent hier

Clara Smitt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Clara Smitt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 21 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Bureau (secretaris 3 december 1985 - 1 februari 1988)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Bureau (secretaris 22 december 1981 - 2 december 1985)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Bureau (secretaris 26 februari 1981 - 21 december 1981)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (voorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kortenaken op 27 maart 1924 , overleden op 25 februari 2011
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)