U bent hier

August Smets

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 juni 1972)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er zijn geen ingediende documenten gevonden

Vragen

Er is geen informatie beschikbaar.

Tussenkomsten

Er is geen informatie beschikbaar.

Meer info

Geboren te Glabbeek op 19 december 1922 , overleden op 14 juni 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)