U bent hier

Miet Smet

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Miet Smet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 5 juni 2009)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 5 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (ondervoorzitter 29 september 2004 - 8 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (ondervoorzitter 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 24 januari 2006)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 25 januari 2006 - 9 juli 2007)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 5 april 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (5 juli 2007 - 30 juni 2009)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 2 juli 2009)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 20 november 2009)
Minister
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen (23 juni 1995 - 11 juli 1999)
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen (7 maart 1992 - 22 juni 1995)
  • staatssecretaris voor Tewerkstelling en Arbeid, Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (21 januari 1992 - 6 maart 1992)
  • staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (9 mei 1988 - 20 januari 1992)
  • staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • minister van staat (sinds 28 januari 2002)