U bent hier

Geeraard Slegers

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Geeraard Slegers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Dessel op 19 oktober 1926 , overleden op 19 mei 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (22 november 1971 - 9 maart 1974)