U bent hier

Marcel Seghers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Seghers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (27 september 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 25 januari 1995 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Bellingen (Pepingen) op 13 februari 1937 , overleden op 29 mei 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (20 juli 1994 - 20 mei 1995)