U bent hier

Willy Seeuws

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Seeuws?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (voorzitter 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 4 juli 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (voorzitter 13 januari 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor de Media (vast lid 17 november 1992 - 12 januari 1993)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 16 november 1992)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 17 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 6 januari 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 16 oktober 1990)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (secretaris 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 5 maart 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gent op 2 maart 1931
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 21 mei 1995)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (28 januari 1991 - 9 november 1995)