U bent hier

Guy Schrans

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Guy Schrans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 februari 1978 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Gent op 25 november 1937 , overleden op 27 maart 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)