U bent hier

Marcel Schoeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Schoeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (eerste ondervoorzitter 14 februari 1989 - 5 februari 1990)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 13 februari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 6 februari 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Kontich op 8 augustus 1925 , overleden op 17 oktober 2013
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)