U bent hier

Hugo Schiltz

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Schiltz?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (ondervoorzitter 22 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 21 mei 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (ondervoorzitter 25 mei 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 24 mei 1972)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (eerste ondervoorzitter 31 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 30 mei 1994)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 5 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 5 november 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 2 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 7 juni 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 11 februari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (secretaris 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)

Meer info

Geboren te Borsbeek op 28 oktober 1927 , overleden op 5 augustus 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Begroting en Wetenschapsbeleid (9 mei 1988 - 28 september 1991)
  • gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • minister van staat (sinds 30 januari 1995)
Andere functies
  • partijvoorzitter VU (22 november 1975 - 7 september 1979)