U bent hier

André Schellens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over André Schellens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 21 februari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (ondervoorzitter 4 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 3 maart 1992)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 12 januari 1995 - 20 februari 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (voorzitter 29 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (tweede ondervoorzitter 14 december 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 26 mei 1988 - 13 december 1988)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 28 oktober 1990)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 17 oktober 1989 - 26 november 1990)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 19 februari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Leuven op 14 maart 1939 , overleden op 29 augustus 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (24 september 2001 - 25 september 2003)