U bent hier

André Rutten

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over André Rutten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Rotem (Dilsen-Stokkem) op 12 september 1923 , overleden op 11 september 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)