U bent hier

Hubert Rubens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hubert Rubens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 15 januari 1984)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (5 juni 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (5 juni 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 20 november 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 15 januari 1984)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (tweede ondervoorzitter 20 april 1982 - 15 januari 1984)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 19 april 1982)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 15 januari 1984)

Meer info

Geboren te Tongeren op 13 oktober 1928 , overleden op 15 januari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 15 januari 1984)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (29 mei 1973 - 9 maart 1974)