U bent hier

Robert Roosens

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Robert Roosens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 1 december 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 1 december 1973)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 1 december 1973)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 20 augustus 1912 , overleden op 27 november 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 15 juni 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 1 december 1973)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)