U bent hier

Agnes Rommel-Souvagie

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Agnes Rommel-Souvagie?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (15 januari 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Oudenburg op 9 september 1924 , overleden op 7 februari 1990
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (19 december 1979 - 7 november 1981)