U bent hier

Louis Rombaut

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Louis Rombaut?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 20 november 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 20 november 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (ondervoorzitter 20 november 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 19 november 1973)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 10 oktober 1911 , overleden op 21 juli 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 15 juni 1983)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1967 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)