U bent hier

Robert Rolin Jaequemyns

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Robert Rolin Jaequemyns?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 4 mei 1976 - 14 februari 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Saint-Lunaire (Frankrijk) op 1 december 1918 , overleden op 9 april 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (11 januari 1968 - 30 maart 1968)