U bent hier

Jan Roelants

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Borgerhout (Antwerpen) op 29 december 1907 , overleden op 20 september 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (21 april 1954 - 31 mei 1958)