U bent hier

Guillaume Reynders

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Guillaume Reynders?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (16 november 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (16 november 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Etterbeek (Brussel) op 12 december 1924 , overleden op 16 februari 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (26 oktober 1983 - 12 oktober 1985)