U bent hier

Evrard Raskin

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 20 februari 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Tongeren-Maaseik (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Tongeren-Maaseik (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Hasselt op 14 juni 1935 , overleden op 1 maart 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 november 1992)