U bent hier

Roeland Raes

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roeland Raes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 28 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 25 januari 1994)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 27 juni 1994)

Meer info

Geboren te Gent op 4 september 1934
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 6 maart 2001)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)