U bent hier

Peter Poortmans

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Peter Poortmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 februari 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 4 mei 1976 - 14 februari 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 februari 1977 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 3 mei 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Morkhoven (Herentals) op 19 mei 1914 , overleden op 11 maart 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)