U bent hier

Karel Poma

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Karel Poma?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
fractievoorzitter Cultuurraad (24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (secretaris 18 maart 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 17 maart 1980)
fractievoorzitter Cultuurraad (12 september 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (secretaris 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 14 maart 1920 , overleden op 27 december 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • geco√∂pteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (3 juni 1965 - 15 april 1968)
Minister
  • staatssecretaris voor Leefmilieu en staatssecretaris voor Bossen, Jacht en Visvangst (4 oktober 1974 - 2 juni 1977)
  • staatssecretaris voor Leefmilieu (25 april 1974 - 3 oktober 1974)
  • vice-voorzitter van de Vlaamse executieve en gemeenschapsminister van Cultuur (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • minister van staat (sinds 7 december 2009)