U bent hier

Christiane Planckaert-Staessens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Christiane Planckaert-Staessens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Roeselare op 17 februari 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 7 november 1981)