U bent hier

Karel Pinxten

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse raad Kieskring Tongeren-Maaseik (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Overpelt op 19 juli 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 28 februari 2006)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 juni 1999 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 30 maart 2006)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 16 december 1991)
Minister
  • minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (23 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • minister van Landsverdediging (8 december 1994 - 22 juni 1995)