U bent hier

Eric Pinoie

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Eric Pinoie?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 7 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 7 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (vierde ondervoorzitter 21 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 13 januari 1994 - 25 januari 1994)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (secretaris 15 februari 1989 - 7 maart 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 8 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 24 januari 1990)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Harelbeke op 4 januari 1943 , overleden op 16 september 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)