U bent hier

Jean-Pierre Pillaert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jean-Pierre Pillaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 31 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Wervik op 22 oktober 1938
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)