U bent hier

Victor Peuskens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Victor Peuskens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (6 februari 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (tweede ondervoorzitter 14 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 13 februari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (6 februari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Bocholt op 22 november 1940
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 januari 1984 - 12 oktober 1985)