U bent hier

Joan Pepermans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Joan Pepermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Mechelen op 29 augustus 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)