U bent hier

Walter V. Peeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Walter V. Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (15 januari 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (voorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (eerste ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (secretaris 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (eerste ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Buggenhout op 20 december 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (19 december 1979 - 7 november 1981)