U bent hier

Walter A. T. Peeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Walter A. T. Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 17 november 1994 - 15 december 1994)

Meer info

Geboren te Berchem (Antwerpen) op 5 mei 1925 , overleden op 15 juli 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)