U bent hier

Renaat Peeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Renaat Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (voorzitter 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (ondervoorzitter 12 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 11 februari 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 22 maart 1982)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gierle (Lille) op 4 augustus 1925 , overleden op 7 februari 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 april 1982)