U bent hier

Paul Peeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (voorzitter 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Tienen op 9 november 1935 , overleden op 10 februari 2015
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 21 juni 1989)