U bent hier

Jan Peeters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 1 april 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Herentals op 12 januari 1963
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 september 2010)
Minister
  • minister van Pensioenen, Veiligheid, Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu (1 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • staatssecretaris voor Veiligheid en staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu (23 juni 1995 - 31 mei 1999)