U bent hier

Jules Peetermans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jules Peetermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • FDF (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Elsene (Brussel) op 17 februari 1923 , overleden op 4 maart 2013
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (27 november 1981 - 12 oktober 1985)