U bent hier

Edgard Peetermans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Edgard Peetermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Zoutleeuw op 12 juni 1923 , overleden op 16 september 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (28 december 1987 - 16 september 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)