U bent hier

Jeanne Peeraer

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jeanne Peeraer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 16 november 1976 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Merksplas op 17 augustus 1927 , overleden op 29 oktober 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 juni 1976 - 16 april 1977)