U bent hier

Louis Pans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Louis Pans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 18 oktober 1983 - 29 oktober 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Vissenaken (Tienen) op 6 maart 1926 , overleden op 19 september 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)