U bent hier

Mia Panneels-Van Baelen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Mia Panneels-Van Baelen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brussel (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 20 maart 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brussel (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 30 januari 1986 - 21 mei 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 29 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 22 mei 1986 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brussel (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brussel (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (tweede ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (secretaris 9 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 8 december 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (secretaris 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Bree op 6 mei 1932 , overleden op 31 oktober 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • eresecretaris van de Senaat (sinds 24 november 1991)