U bent hier

Yvan Ottenbourgh

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Yvan Ottenbourgh?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge) op 21 mei 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 1 januari 1995)
  • provinciaal senator (Brabant) (28 december 1987 - 8 december 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 30 januari 1995)