U bent hier

Roger Otte

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Otte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (voorzitter 31 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 30 mei 1979)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (ondervoorzitter 9 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 8 maart 1972)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (voorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Oombergen (Zottegem) op 2 mei 1916 , overleden op 21 juli 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 februari 1961 - 22 mei 1965)