U bent hier

Jozef Olaerts

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Olaerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Genk op 18 januari 1914 , overleden op 9 april 1990
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (31 maart 1968 - 6 november 1971)