U bent hier

Hugo Olaerts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Olaerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (ondervoorzitter 28 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 27 april 1993)
  • Commissie voor de Media (vast lid 18 februari 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 5 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 17 februari 1993)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Genk op 23 oktober 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)