U bent hier

Jacob Nutkewitz

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 8 september 1983)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (22 december 1981 - 8 september 1983)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 september 1983)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 8 september 1983)
Lid Vlaamse raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Spitalfields (Gr.-Brittannië) op 3 september 1914 , overleden op 8 september 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 8 september 1983)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)