U bent hier

Leopold Niemegeers

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leopold Niemegeers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Zevergem (De Pinte) op 11 mei 1917 , overleden op 14 juni 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)