U bent hier

Lisette Nelis-Van Liedekerke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lisette Nelis-Van Liedekerke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (24 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 23 mei 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (ondervoorzitter 19 maart 1992 - 31 mei 1994)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 31 mei 1994)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 18 maart 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 14 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 31 mei 1994)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 14 juni 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 20 maart 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Haaltert op 20 juli 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (8 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (13 juni 1997 - 26 november 1999)