U bent hier

Leo Nauwelaers

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leo Nauwelaers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Vilvoorde op 27 juli 1924 , overleden op 3 april 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)