U bent hier

Charles Moyaerts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Charles Moyaerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (16 november 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 22 februari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 21 februari 1995)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 8 maart 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (27 oktober 1994 - 20 mei 1995)